MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Mitsouko Guerlain Extrait


   Цьогорічний осінній сезон розпочався з користування мила Mitsouko, про яке я вже розповідала. Запах тримається на шкірі досить довго, повністю відповідає знайомій композиції і викликає бажання продовжити це задоволення значно сильнішою концентрацією. І тут у мене сталася прикрість - остання краплина парфумів із флакончику "парасолька", футляр якого був огорнутий у папір з малюнком кавових зерен (а це випуск 1960-1967 років ), випарувався. Завжди у таких випадках думаю "Чому ж не доносила, для чого ж берегла?"

   Щоб не впадати у розпач, вирішила відкрити не просто один із інших присутніх флаконів, а найкращий, який на сьогодні є у колекції - Mitsouko у амфорі або роузбад.

   Флакон амфора для різних ароматів Guerlain випускався з 1955 року по 1982. Ще його називають Flacon Ode, так як вперше використовувався для парфумів Ode.

   Поєднання прозорого та матового скла склянки у формі амфори з драпірованими мотивами. Вінчає пляшку - корок у вигляді бутону троянди і тому існує ще одна назва у колекціонерів для цього флакону - rosebud.

   На горловині - золота нитка. На передній частині флакону - золота етикетка з написом Mitsouko, на дні - етикетка з інформацією.

   Але мій зразок має пластиковий стопер (а не скляний), який закручується, а це характерна ознака останніх випусків amphore. Такі стопери з'явилися у 1978 році. І якщо вірити інформації про розшифровку кодів, то перша літера V (VF0595BB) свідчить також про 1978 рік випуску.

   85* вказує на те, що ця Mitsouko зроблена ще до переформулювання, яке проходило у другій половині 1970 років. Важливим доказом є також і напис Extrait, тому що потім стане Parfums. 

   Чорно-біла коробка в характерні зигзаги.

   Розпочинається "Таємниця" димним, терпким бергамотом та соковитими цитрусами. Солодкі стиглі персики є головною ознакою цього випуску. Лісові відтінки, волога мшистість, кислувато-тепкість зелено-сизого кольору створюють тло, об'єм, глибину та задають настрій.

   Димно-солона карамельність. Густа вершковість з запахом топленого молока. Аромат копченої сливи.

   Поки що не "роздивилася" квіткові відтінки, але вже встигла закохатися у ніжну оксамитовість. Якесь особливе огортаюче тепло дарує затишок та наполегливо переконує, що ми давні друзі. Хочеться діставати знову і знову і цьогорічна осінь, здається, буде мати аромат саме Mitsouko.

   Якщо захочете познайомитися зі зразком пафумів із флакону rosebud 1978 року, звертайтеся! З задоволенням поділюся!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 157

опубликовано: 24 сентября 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -