MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Terroni Orto Parisi


   Я довго не могла визначитися з ароматом на день, довго перебирала флакони поки не попався Terroni Orto Parisi. Невпевнено я його відкрила, тому що останні рази він мене лякав своїм звучанням. Ну, навіть якщо не лякав, то бажання не викликав зовсім. Спека позитивно вплинула на сприймання аромату і, думаю, він серед тих, хто виживе протягом дня.

   Розплавлений і покритий пилом карамельний шоколад, але абсолютно не апетитний і без натяку на гурманіку. Між винною терпкою кислинкою і маслянистою амбровістю. Лакована деревина і попіл. Стримана смолистість і натяк на камфорно-бальзамічно-лікарську трав'янистість.

Згодом деревина стала більш духмяною, ніби розігрілася під палючим сонячним промінням, і покрита несолодкою вершковістю.

   Солодко-смолистий з ледь помітною димною фруктовістю лабданум. Зацукрений гірко-солодкуватий мед. Пильність і засуха. Лише натяк на запах делікатної шкіри.

   Асоціацій ні з вулканом Везувієм чи з землею, по якій розтікалася лава, у мене не виникло. Запах солодкуватого пилу і все. Хоча мої враження майже не змінилися з часів першого знайомства, з маленькою відмінністю, що автор композиції абсолютно не мій парфумер і я, напевно, перестану експериментувати з його ароматами.

   Почерк Alessandro Gualtieri впізнає навіть мій далекий від парфумерії чоловік. І якщо я можу спокійно спостерігати за композицією і комфортно в ній себе почувати, то у мого коханого різко негативне і категоричне відношення та велике прохання відразу ж змити і більше ніколи не наносити. Він описує його як щось жахливе, що пахне соляркою та мазутом і ще чимось, що гірше за вигрібну яму. Вибачте, будь-ласка, прихильники Terroni, але для об'єктивності потрібні всі відгуки.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 152

опубликовано: 03 августа 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -