MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Splendiris Parfums Dusita


   Дуже рідко роблю виключення із правила "не знайомитися з щойно приїхавшим ароматом". Але сьогодні не стрималася, так як отримала довгоочікувану новинку від Parfums Dusita - Splendiris.

   Саме із-за присутності ірису в композиції мені було цікаво познайомитися з ароматом. Чомусь була впевнена, що моя колекція парфумів з цією елегантною квіткою поповниться винятковою красою.

   Поки очікувала випуску Splendiris та прибуття флакону, начиталася різних вражень та відгуків. Хтось писав, що це історія більше про фіалку, ніж ірис. Добре, що не піддалася впливу, а довірилася інтуїції.

   Вологий, землисто-солодкувато-гіркий запах корінців ірису. Навіть ознаки "морковки" присутні. І ще щось хвилююче, від чого завмирає подих...

   Помадність фіалки чергується з бадьорою кіслинкою. Солодка фруктовість апетитно визирає з ніжно-кремового букету.

   Індольно-маслянисто-гнилі нюанси роблять композицію ще більш цікавою і не "рюшечно-дівочою".

   Прохолодна димність та терпкість. Запах дощу саме цьогорічної холодної весни.

   Знову запах фіалок, але це вже ціла галявина на зеленому тлі молодого листя та трави.

   Кислинка цитрусів, льодяниковість та фруктовість, як на старті. Карамельність амбри змінюється оксамитовою солодкістю, далі - кремова вершковість на фоні деревини.

   Splendiris швидко затихає, але саме ця вада із-за далекої дороги, і, впевнена,  лише аромат відстоїться, з'явиться сила звучати довго і виразніше. Хочеться постійно оновлювати і постійно прикладати до носа зап'ястя, щоб дихати цією кремовою ніжністю, щоб роздивитися найделікатніші відтінки.

   Звісно, аромат відстоїться, заграє по-новому, відкриє таємниці і у мене складеться інше враження. А сьогодні Splendiris - це дует пудрових квітів ірису та помадних фіалок на землисто-вологому фоні корінців з кремовими, фруктовими, карамельними, деревними нюансами.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 139

опубликовано: 09 мая 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -