MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Sa Majeste la Rose Serge Lutens


   Sa Majeste la Rose Serge Lutens - Її Величність Роза. При першому знайомстві здається, що чути аромат болгарської троянди. Взагалі, у мене склалося враження, що у Sa Majeste la Rose є здатність не подобатися при першому знайомстві. При другому, якщо виникне раптом ще раз бажання: "О! То не так вже і погано!" А при третьому чую все абсолютно інше і лише дивуюся, як така краса довго приховувалася за невідомо чим. Ось тоді у всій красі Її Величність пахне терпко-солодкуватою медовістю та ніжним фруктовим кремом з ледь вловимою кислинкою.

   А розпочиналася ароматна історія із запаху троянди з гірчинкою лаванди, а не герані, як часто буває, та яскравого зеленого звучання. Здавалося, що щойно зрізали стебло, а на пелюстках та листі ще переливаються діамантові росинки. Свіжо та прохолодно. Дзвінку соковиту фруктовість спочатку не так легко і "роздивитися" за пряною терпкістю, поки не розігріється аромат на шкірі і з'явиться хрустка солодкуватість.

   Дуже повільно заявляє про себе медовість, хоча і не солодка, та ще й підсилюється пряний запах гвоздики. Мильність мускусу в поєднанні з кислинкою герані та приємний деревний нюанс створюють потрібний баланс, щоб не розчарувати. Ще мить і вже рожевий тон стає теплим, соковиті пелюстки перетворюються на солодкий мармелад та фруктову помадність.

   В офіційній піраміді вказана марокканська троянда. Шкода, що не має зразка з чим порівняти. Та я пригадую вражаючу звучанням Le Maroc Pour Elle Tauer Perfumes і, на жаль, Sa Majeste la Rose Serge Lutens не витримує порівняння, хоча, можливо, це не коректно.

   Менше з тим, Sa Majeste la Rose Serge Lutens - прохолодний та відчужений з самого початку аромат, але дуже витончений, елегантний та аристократичний. Йому не властиві розкішність чи життєрадісність, чуттєвість та кокетство. Це гордовита краса, якою дозволено милуватися на відстані. Так не даремно ж, Її Величність.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 4)
Оценка: 5

просмотров: 77

опубликовано: 10 августа 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -