MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Rose De Mai Perris Monte Carlo


   Можливо, тому, що я в очікуванні найкрасивішого аромату з трояндою, з самого ранку мені захотілося запаху цієї королівської квітки. Сила уяви така сильна, що в повітрі вловлювала якісь молекули, які нагадували про троянду. Я навіть не заплановано відкрила мило Ma Rose з лінії TOUT CE QUE J'AIME (Я це люблю) Fragonard, яке привезла ще літом із Ез. Якщо ви, як і я колекціонуєте і парфумерні savon, то вам також сподобався би не просто квітковий аромат миючого засобу, але й отримали б естетичне задоволення від зовнішнього вигляду - мило, прикрашене ніби камеєю. Розглядати жіночу голівку з локонами так само хочеться, як і внюхуватися в запах. Тепер, проходячи повз ванної кімнати, щоразу надихаюся ароматом троянди. Логічним продовженням, само собою, будуть трояндові парфуми.

   Мій вибір - Rose De Mai Perris Monte Carlo улюбленого парфумера Jean-Claude Ellena.

   Свіжість, зелена соковитість та терпкість.

   Гірчинка та кислинка герані. Пряно-пікантні нюанси з ледь вловимою камфорністю. Чи то бутончик гвоздики розтерли у пальцях, чи то запах герані такий багатогранний, що не перестає дивувати своїми можливостями.

   Мускус теж вражає змінами відтінків, які впливають на настрій та сприйняття. Терпкість, від якої хочеться скривити носик, змінюється мильністю, далі повільно дивує характерною чуттєвістю. Повільно запудруюється і стає борошнисто-щільним, а потім солоно-карамельним.

   Ну, а троянда розкривається, як фільмі з прискореною дією: на очах маленький бутон перетворюється у розкішну махрову квітку з оксамитовими пелюстками рожевих відтінків. У ароматні палітрі є і терпка медовість, і винні нюанси, і фруктовість з ледь помітною солодкістю, і помадність. Ну, як тут не захотіти знову до Грассу?!

   І неодмінно потрібно придбати ще шматочок запашного мила Ma Rose з лінії TOUT CE QUE J'AIME (Я це люблю) Fragonard! Було б добре це зробити знову у Ез...

  

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 51

опубликовано: 01 февраля 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -