MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Parfum des Champs Elysees Guerlain


   Пряно-камфорний, пильний запах перцю на тлі деревини швидко змінюється гурманським звучанням. Гострий лікарський нюанс та кислинка нагадали про запах анісу. Іншим разом мені здається, що я чую коріандр.

   Ніжна солодкувато-мускусна деревина сандалу. То пахне фруктово-солодкувато, то димним абрикосом. Пухка ваніль змішана з запахом сухої деревини. На зміну з'являється смолистість та гірко-пряні відтінки. Натяк на шкіру та шоколадний дим ладану.

   Масляниста анімалістичність та карамельність амбри.

   Квіткове серце прекрасне! Помадність фіалки та кремовість нагадує L’Heure Bleue Guerlain. Мармеладна фруктовість троянди. Землистість оррісу та борошнистість пелюсток ірису. Дзвінкість жасмину. Якщо минулого разу я уявляла парфуми у коричневому кольорі, то сьогодні це непомітні переходи фіолетово-коричневої палітри.

   Parfum des Champs Elysees Guerlain - чергування кремово-карамельно-шоколадної гурманіки та помадно-борошнистої квітковості на анімалістично-деревному гірко-терпкому тлі.

   Якщо з самого початку приходилося внюхуватися, здавалося, що парфуми звучать тихо та стримано, то з часом я ледь встигала фіксувати враження - розпочалася така гра, мінливість, зміни настрою. Не просто реалістичні замальовки, а можливість доторкнутися до кожної квітки у букеті, відчути шовковистість пелюсток.

   Щоб дістати раритетні парфуми Parfum des Champs Elysees Guerlain потрібна не аби яка нагода. Лекція-бесіда "Аромати прекрасної епохи", яку я сьогодні проведу у бібліотеці, це крутий привід. Навіть подумала, що це єдиний можливий варіант, щоб відповідати характерному образу та темі, та згадала про Hasu-no-Hana та Shem-el-Nessim Grossmith, Narcisse Noir Caron та Ambre Antique Coty. Та все ж парфуми Parfum des Champs Elysees Guerlain варті уваги та поваги!

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 36

опубликовано: 04 января 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -