MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Nom 1907


   Ще одна новинка 2019 року у флаконі з емблемою флер-де-ліс, за якою легко впізнається бренд 1907, з назвою Nom (Ім'я), але цього разу адресована чоловікам. Ну, звісно, формально. Хто ж на це буде звертати увагу, якщо парфуми подобаються?

   Зацікавилася Nom 1907, швидше, із спортивного інтересу та симпатії до словацького бренду.

   Кіслинка лимону, яскраво-жовта шкірка з краплиною маслянистості, восковості та мильності. Зелено-трав'яні нюанси, приємна гірчинка, прохолодно-тонізуюча свіжість. Льодяники, які не можливо перестати смоктати, варто лише одного скоштувати. Тягуча фруктова солодкість апельсину, а можливо, навіть апельсиновий крем.

   Мене вразила така багата ароматна палітра цитрусів і тому я не могла не здивуватися, чому ж цю красу адресували саме чоловікам.

   Та поступово Nom почав пахнути витончено пряно, далі - терпко-солодкувато-гірко, з ледь відчутною камфорністю. З часом з'явилася липкість, яка абсолютно не викликає дискомфорту. В цій пряно-солодкуватій палітрі вловлюю гіркуватий запах шкіри.

   Чим більше знайомлюся з Nom 1907, тим враження кардинально змінюються. Вже перших зелено-лимонно-льодяникових ознак чую все менше, в основному це помадно-гірко-пряні характеристики анімалістичності та оксамитове тепло.

   Ледь вловима ментольна прохолода, а поруч - тягуча солона карамельність. Маслянисто-гірка шкіра і Nom набуває елегантної, витонченої брутальності. Та ні, це так інтелігентно, що точно не брутально.

   Димність, смолистість, шоколадність завдяки пачулі.

   Я пригадала Fetish Pour Homme Roja Dove, але аромат 1907 більш витончений. Як шкода, що мій чоловік не парфумерний гурман і, швидше за все, йому такий аромат не сподобається. А я би з задоволенням милувалася зі сторони шлейфом і ще час від часу з не меншим задоволенням сама носила би восени, коли найбільше хочеться шкіряно-анімалістичних композицій.

   Здавалося, враження про Nom 1907 сформувалися. Квіткове серце, вирішила я, не помічаю, бо потрібно наносити спреєм, а не намазом. Та варто було лише так подумати, як пряна гіркота розступилася і мені відкрилася квіткова душа аромату - помадно-фруктово-кремова. І хоча про фіалки не загадують, але все ж вони мені ввижаються. І саме їх десертна ніжність нагадує Mon âme. Фруктовість завдяки жасмину. Думаю, з часом я зможу ще більше насолодитися його чарами. Ну, а та прохолода, ментольність і навіть мильність та камфорність - це все лаванда. І в якийсь момент композиція здалася мені фіолетово-синьою. Я би охарактеризувала Nom 1907 - як лавандова шкіра з анімалістичною глибиною. Чудова! Димно-помадна! Граційна та добірна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 69

опубликовано: 31 января 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -