MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Noble Leather Yves Saint Laurent


   Мені хотілося менше всього шкіряної композиції, тому я пробірку з Noble Leather Yves Saint Laurent відклала на колись. Сьогодні це "колись" настало і я без ентузіазму нанесла рідину - яке ж було здивування, що саме цей аромат із трьох придбаних зворушив мене найбільше.

   Густий, апетитний, солодко-димний запах сухофруктів непомітно переходить у гірко-пряний запах шкіри, яка пахне ваксою та березовим дьогтем. Свіжість березової кори, лікарський нюанс мазі Вишневського, вловима анімалістичність - окремі вдтінки не володіють якоюсь особливою привабливістю, а ось все разом не лише приємно, але й магічно привабливо.

   Аромат з часом стає ще щільнішим, лікерно-тягучим, вершково-помадним, солодко-пряно-шкіряним.

   Запах шкіри періодично звучить на передньому плані, без колориту спецій, прикрас фруктів та чуттєвості карамельно-маслянистої амбри. Голос витончено-аристократичний, гіркота делікатна, з присутніми ознаками диму та резини.

   Та найгарніша частина Noble Leather Yves Saint Laurent, коли запах шкіри змішується з липкою солодкістю яблучно-абрикосово-персикових смаколиків, багатогранним димно-маслянисто-чорносливовим ароматом стручків ванілі. Інколи я навіть чую "п'яну вишню" - кисло-солодку ягідку у винно-терпкій рідині насиченого рубінового кольору. Інколи - кислинку пряного розсолу.

   Шляхетна Шкіра - назва композиції повністю відповідає змісту. За останній час, коли я себе відчуваю виключно квітково-шипровим маніяком, мені дуже сподобалась композиція у центрі уваги якої шкіра. Розкішна композиція з багатством та настроєм золотої осені, з п'янкою тягучістю та хвилюючими бажаннями. І не зважаючи, що потребую ірисової ніжності, пудрової насолоди та весняного натхнення, дуже рада знайомству.

   Як і дві інші композиції Yves Saint Laurent, з якими я познайомилася нещодавно, Noble Leather входить у Oriental Collection, але на відміну від перших парфумів, на велику радість для мене, не має яскравих східних ознак.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 159

опубликовано: 24 февраля 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Рита • 08-07-2020 10:21
Чудовий шкіряний аромат. Шкіра тут овіяна димом та копченими сухофруктами. Гірко-пряний. Ніс вловлює чорнослив, ваніль та пачулі. Розкриваючись стає дуже "затишним", навіть можна сказати ніжним. Гармонійний, 100% унісекс. Один з кращих шкіряних ароматів для мого носа
Опубликовано: Р. М • 16-07-2020 14:09
Так! Згідна з тобою, Риточко! Дякую за відгук!

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -