MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Nahema Guerlain


   Не зважаючи, що концентрація edt, колір рідини значно відрізняється. Всього п'ять років різниці, а парфумована вода стає світлішою за забарвленням, терпкішою за звучанням і самої троянди у ній значно менше. Страшно уявити, яка Nahema Guerlain сьогодні випускається... Хоча бувають час від часу і приємні моменти.

   З перших секунд аромат розкривається м'яко та кремово, іншим разом - лікерно і тягуче. Здається, та ж зелень, але без терпкості та камфорності. Навіть димність видається оксамитовою, а трав'янистість в краплинах роси.

   Вершковість та повітряність. Духмяний бузок пахне так, як це буває після дощу. Землиста та борошниста гіркота гіацинту. Соковитість зрізаного стебла. Апетитна екзотичність сонячного іланг-ілангу.

   Солодкість м'якоті персика. Ніжна оксамитова шкірка. 

   А чим далі, тим все більше вражаючої краси та захоплення! Далі - черга троянди - неймовірно запашної, солодко-свіжої, мармеладно-сяючої, з краплинами меду та відтінками екзотичних фруктів. В ароматній палітрі є і смак варення, і гірко-кислуваті ознаки. Троянда жива і реалістична. Її аромат об'ємний і дихаючий, повільно стає густим, солодко-винним, помадним, інколи запудрюється. Крім властивостей персика чую ще й запахи абрикосу, суниці і навіть малини. Далі - кремово-вершкове, зефірне, шовкове звучання.

   2020 рік стартував таким яскравим і емоційним відкриттям Nahema Guerlain! Можна лише здогадуватися, яка краса у флаконі з парфумами... Людочко, пообіцяйте мені, що коли у Вас з'явиться така концентрація, то Ви скажете мені першій!!!

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 154

опубликовано: 08 февраля 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -