MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Nahema Guerlain


   Ну, а тепер про прекрасне! Я дочекалася Nahema Guerlain!!! Пам'ятаєте я писала, що очікую трояндовий аромат? Людмило, я така щаслива, що обмовилася Вам про своє запізніле бажання! І шкодую, що не наважилася на повний флакон. Тому що вона не просто красива, вона розкішна до захоплення подиху. Вона автоматично робить красивішим і того, хто її носить, і навіть стають прекраснішими думки. Від краси не можливо відірвати увагу і все навколо стає таким.

   Але перед тим, як я повноцінно приміряю на себе туалетну воду 1994 року, все ж таки дістану свою улюблену edp 2003 року випуску. На кінець, я спромоглася сфотографувати свій рефілл, хоча більшу половину рідини вже використала.

   Металеві колючі альдегіди бринять аж у вухах. Але я знаю, що це буде не довго.

   Насичена, соковита смарагдова зелень. Волога землистість. Ледь вловима камфорність та терпкість. Гірко-солодка трав'янистість гіацинту. Димність бергамоту і поруч - солодка ваніль. Широке листя конвалії, за яким не видно перлинок дзвіночків.

   Шоколадна бальзамність, тягуча вершковість.

   Маслянисто-помадна, винно-насичена, медова, пряна, первикова троянда. Доповнена кремовістю та ніжністю квітів, серед яких час від часу виділяється стриманий голос льодяникового іланг-ілангу.

   Солодка фруктовість стиглого персику на тлі деревини сандалу, запах якої потім стане маслянистим. Навіть місцями помічаю гірко-шкіряну анімалістичність.

   Але повернуся до принад ароматного персика. Звучання з часом набуває тягучості варення, прозорості сонячного джему та апетитності найвишуканішого десерту.

   І знову вершковість, бальзамна шоколадність та солодка ваніль. Чергування терпкого і солодкого, зеленого соковитого та м'якого фруктового, пряного і кремового. Ніжна, зваблива квітковість на суровому тлі.

   І якби я не отримала ще один зразок Nahema Guerlain, то і не знала б, що буває ще гарніше. Але цей факт не применшує краси аромату, просто я тепер знаю, що у випуску 2003 року вона більш зелена, терпкіша, гостріша. А троянда в ній бордово-винного кольору. 

   І знову мій чоловік проявив інтерес, як це було і минулого разу! І знову отримала схвалення та комплімент!

  Так як у наявності були ніжні рожеві троянди, то вони і доповнювали на світлині флакон. Але повністю відповідають асоціаціям квітів туалетної води, про яку я з величезним задоволенням розповім завтра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 90

опубликовано: 07 февраля 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -