MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Magie Lancome


   Моду 1950 років можна назвати особливо жіночною та елегантною. Напевно, вона найтендітніша та найчарівніша за всю історію XX століття. Силует пісочного годинника, як ніякий інший, підкреслював красу жіночого тіла. Здається, що в цей період всі жінки були неймовірно гарними. Софі Лорен, Елізабет Тейлор, Діана Дорс, Ава Гарднер...Коли я наношу одні парфуми, то відчуваю себе такою ж красунею, як ці зірки.

   В 1950 роки популярні в основному квіткові аромати зі стриманою чуттєвістю. Часто згадують, що в 1952 році з'явився перший аромат з квітково-амбрової групи Youth-Dew Estée Lauder(Роса Юності). А ось на диво мало інформації про парфуми, які ще за два роки до появи легенди радували жінок. Це - Magie Lancome. Хоча в парфумерних енциклопедіях вказують, що ця композиція зі східно-квіткової групи, та я б охарактеризувала саме як амброво-квітковою.

   Насичений, щільний, темний початок Magie Lancome швидко стає легким, живим, повітряним. Але це абсолютно не легковажно чи кокетливо, але вже не так похмуро і таємниче, як на старті.

   Солона карамельність амбри з маслянистою анімалістичністю в центрі уваги.

   Колючість та шипровість створюють особливу атмосферу. І саме в цей момент я відчула себе серед тих перерахованих красунь 1950 років. І обов'язково в рукавичках до елегантної сукні.

   Якби я була актрисою в реальності, то обов'язково б для створення потрібного образу тих часів неодмінно наносила б Magie, але саме вінтажні парфуми, а не перевипуск.

   Амбра зігрівається на шкірі, повільно розтікається і випаровує, здається, з подвійною силою хижу анімалістичність та мінливий хаос чуттєвості.

   Димність повільно розсіюється, на відміну від стійкого присмаку солі, який не вдається навіть приглушити вершковістю та карамельністю.

   З темряви непомітно з'являється індольність жасмину і я вже в передчутті витонченого аромату квітів, як смолистість та запах шкіри повертається. Солодко-гірко-помадно-маслянисто. Інтрига та таємниця викликають одночасно і хвилювання, і інтерес.

   Дуже, неймовірно повільно гурманський запах топленого молока змінюється пряною деревиною, потім черговий раз шкірою, а та з часом стає, нарешті, квітковою.

   Жасмин все ж засяяв. Такий, як в Joy Jean Patou, медово-полум'яний, без присмаку металу чи зелено-фруктової свіжості. Слідом - густа помадність троянди.

   І якщо спочатку Magie перевіряє на витримку, то з часом неймовірно манить.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 209

опубликовано: 04 January 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -