MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Guerlain Chant d'Aromes Guerlain


   Сьогодні у мене вже не має внутрішнього протесту проти осені. Власне, проти самої пори я нічого не маю. Люблю її золото, багряну палітру, ранкову прохолоду та дощі. Саме восени парфуми, на мій погляд, розкриваються найкраще. Ну, а шипри, моя улюблена група, взагалі звучать у виконанні "симфонічного оркестру."

   Та осінь додає смутку, хвилює, підсилює тривожність, загострює комплекси та внутрішні проблеми. І не мої. Зі своїми я справляюся, знаходжу як компенсувати відсутність сонця. З минулого року я боюсь чужих. Це як на дорозі: ти можеш бути відмінним водієм, але не захищений від помилок інших.

   І хоч як я не вчуся захищатися та відсторонюватися, все одно реагую на тупість, егоїзм, хамство.

   Сьогодні у парку я "чула" аромат осені, не зважаючи на спекотні по-літньому дні. Оксамитове тепло, пильно-солодкувато-деревне, з ледь вловимою забродившою фруктовістю та з натяком на медовість. З гомоном опавшого сухого листя та непомітними павутинками, в які потрапляла раз за разом. Цей пахучий дух зустрів мене у темному парку. І як не дивно, темнота не лякала, а навпаки підсилювала звучання відтінків. Неймовірне задоволення, що мені вдалося почути цю "осінню мелодію".

   Які ж парфуми вибрати після такого ранкового враження?

   В мить на думку спали Guerlain Chant d'Aromes Guerlain - найвитонченіші та найделікатніші парфуми у моїй колекції. І назва "Пісня ароматів" так перекликається з тим, що я сьогодні "чула", хоча мелодії різняться.

   Ніжності, делікатності та інтимності мені хотілося від аромату. Грайливого мерехтіння тиші...

   Кришталева прохолода та діамантове сяяння - таке складається враження при нанесенні Guerlain Chant d'Aromes. Та вже при наступних анамазах відчувається маслянистість альдегідів.

   Квітковість жимолості з відтінками жасмину. Легка фруктова кислинка. Запашна м'якіть сливи та льодяниковий іланг-іланг.

   Вершково-кремова ніжність гарденії на терпкувато-деревному тлі. Ледь вловима зелень. І чомусь я уявляю квітучий яблуневий сад...

   Далі - ванільна смолистість та деревина сандалу. І ще щось тихо і ніжно та я вже не розбираю, не прислухаюся, бо мій ранок перейшов у робочий день. Але настрій, який створив Chant d'Aromes, тримався до самого вечора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 20

опубликовано: 02 сентября 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -