MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Diadema Moresque


   Після знайомства з Rosa Ekaterina Moresque інтерес до італійського бренду з мавританською назвою значно підсилився і користуючись нагодою я придбала Diadema.

   Діадема - прикраса, вінець з дорогоцінними самоцвітами. Колись вона була винятково чоловічою прикрасою. Її покладали на голови жерців, імператорів та царів, як символ влади.

   Мені здавалося, що парфуми з назвою Діадема будуть мати квітковий, сяючий, дзвінкий, розкішний аромат. Розглядаючи піраміду, я впевнилася у своїх думках, і навіть не здогадувалася, що звернути увагу потрібно всього на один компонент, який задасть гурманського настрою всій композиції - карамелі.

   Отже, Diadema із білої колекції Moresque. Солодка карамельність розбавлена кислинкою бергамоту та апетитним вишневим терпко-кислим соком. Димність шкірки бергамоту та маслянистість додали порцію приємних ольфакторних вражень і створили тло для гурманських відтінків.

   Анімалістичне звучання чогось невизначеного з виразними "брудними" елементами розкладання органіки та металевим присмаком жасмину.

   Смолисто-пріло-землистий запах пачулі. Насичена солодкість ванілі має в свої ароматній палітрі більше димної маслянистості, яка характерна для стручків. і мені це дуже подобається.

   Якщо початок композиції хоч і не виправдав надій щодо аромату діадеми, та було цікаво "розглядати" зміни відтінків, то дуже швидко стало монотонно тягуче солодко-солоно-карамельно. Впевнена, що навіть майстерному  кондитеру, така Діадема здалася б не розкішною прикрасою. Хоча на роботу до діток такі парфуми будуть доречними. То чим же я не задоволена? Та я задоволена, але розчарована...

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 53

опубликовано: 20 января 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -