MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chenonceau 12 Parfumeurs Francais


   Звичайно, читати про замки, це не роздивлятися їх з близька. Це не вдивлятися в столітні стіни, не вдихати пильний запах каміння, не фотографувати герби, не прогулюватися по алеях саду. Лише побувавши у реальному історичному місці, легко запам'ятовуєш дати, імена і факти.

   Та чи знаєте ви таких мандрівників, які не роблять перерви між подорожами? Ні? А я знаю! Я вже розповідала про мого однокласника Сергія, у якого останні роки життя - це одна суцільна подорож. І найбільше він полюбляє роздивлятися замки у Франції. Та про це я також вже писала.

   Напевно, не важко здогадатися, що сьогодні мова буде про ще один зразок архітектури.

   "Офігенний замок!!!" - саме так охарактеризував Сергій замок Шенонсо. Емоційно та не дуже інформативно, але у підтвердження слів та вражень надіслав чудові світлини, які з задоволенням покажу я і вам.

   А якщо розглядання фото доповнити знайомством парфумів із однойменною назвою, то вийде не така вже і сумна оказія.

   Отже, аромат Chenonceau 12 Parfumeurs Francais і історія про замок на Луарі.

   Народна назва замку Шенонсо - "Дамський замок". Його розпочали будувати 1000 років тому у далекому XII столітті. В історії Chenonceau відведена головна роль саме жінкам. Ним володіли і впливали на вигляд такі особи, як Катерина Бойе, Діана де Пуатьє, Катерина Медічі, Луїза Дюпен. Ох, які ж величні і прекрасні мають бути парфуми, присвячені "Дамському замку?! Та такими вони і є!!!

   Розпочинають ароматний супровід у історію колюча цедра лимону, солодка соковитість та реалістична цитрусова липкість. Пряний старт швидко змінюється кремово-вершковою карамельністю. Тонкий камфорний запах перцю делікатно лоскоче ніс.

   Смолисто-липка деревина кедру на мить нагадала Cedre Serge Lutens, але далі абсолютно ні на що не подібний дивовижний пряно-бальзамний аромат зачаровує і фантазія відправляється на прогулянку по доріжкам газонів, розглядаючи квітники, чагарники та декоративні деревця.

   Розігріта на сонці деревина випромінює пряно-солоні, солодкувато-смолисті, терпкі, кислувато-розсільні, димно-землисті відтінки.

   Не зважаючи на те, що у саду замку росте велика кількість гібіскусів та троянд, на даний момент вони притихли за кронами дерев, сухим запахом кори та шоколадною землистістю. Здається, сонце зайшло за хмари і передчуття грози та якоїсь драми все зростає.

   Я дуже люблю запах кардамону - пряно-гіркуватий, бальзамно-камфорний. Якщо ви розділяєте це захоплення, то Chenonceau і вам сподобається. Не менший інтерес викликає шоколадно-пряно-деревний запах пачулі.

   По-королівськи витончений, елегантний, стриманий Chenonceau 12 Parfumeurs Francais. Абсолютно не романтичний, не гурмансько-апетитний, як попередні вже знайомі мені аромати компанії, а інтригуючий, з ознаками чоловічої рішучості, впевненості, самостійності та незалежності. Саме такі риси і потрібні, щоб керувати і замком, і країною, і чоловіком-королем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 74

опубликовано: 08 июля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -