MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel N°5 Eau Premiere Chanel


   Кислинка цитрусів, свіжість та прохолода невиразних неролі. Помадно-кремові невагомі альдегіди задають тон та створюють атмосферу.

   У квітковій палітрі сьогодні чомусь чую лілію із №22. Особливо виразний духмяний екзотичний іланг-іланг. Ще відразу пригадала новинку Chanel - 1957. Думаю, справа у мускусі, який сьогодні у N°5 Eau Premiere з тихими ознаками розпаду та гіркувато-маслянистою анімалістичністю. А можливо, це індольність жасмину, фруктово-медового аромату якого чомусь не помічаю.

   Помадна троянда не нагадує живі квіти ні болгарської, ні дамаської, ні будь якого іншого виду. Така собі парфумерна квітка, але, безумовно, красива. Абстрактна, але зрозуміло, що все ж це троянда.

   N°5 Eau Premiere грайливо кокетничає. То видасться пильно-сухою борошнистою, то закапризує, надує губки та видасть липкість, то ніжно усміхнеться і порадує кремовістю.

   Деревні, землисто-гіркуваті нюанси ветиверу змінюються порцією солодкого ванільного крему. А потім знову так делікатно та витончено помадно-пудрово аромат ніжно огортає власницю.

   N°5 Eau Premiere завжди доречна і універсальна. Не прогресивна та ультра модна, та стабільний показник добротності та якості.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 40

опубликовано: 29 сентября 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -