MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel 1957 Chanel


   Здавалося, що лише місяць тому знайомилася з Chanel 1957 Chanel, а виявилося значно більше ніж півроку. Неймовірно швидко летить час, особливо, якщо відбувається багато різноманітних подій.

   Чомусь не припала новинка Шанель мені до душі минулого разу. Кілька раз пробувала під іншим кутом "роздивитися" композицію і лише сьогодні наважилася.

   Восково-помадні альдегіди із Chanel №5 мене розчулили. Я завжди пригадую морозний ранок, який пах улюбленими парфумами, і запах білої сорочки, яку щойно випрасувала.

   З глибини доноситься спочатку невпевнено маслянистість мускусу та з часом набуває сили голосу і не помітити анімалістичність просто не можливо. Поєднання альдегідів та мускусу складають враження вінтажного аромату. Я починаю змінювати свою думку про Chanel 1957 і радіти, що дочекалася цього моменту.

   Якийсь час цікаво спостерігати за делікатною пряністю перцю, блідою квітковою свіжість неролі, кисло-гірким запахом коріандру. І на згадку ненав'язливо приходять думки про N°5 Eau Premiere та No 5 L'Eau. Просто дивовижна подібність, яка відразу чомусь зникає при паралельному затесті.

   Обіцяна "багатошаровість" мускусу проявилася у новому звучанні: терпко-гірко, шершаво-сіро. Саме таким я запам'ятала аромат минулого разу. А згодом, після симпатичної помадності та кремовості, з'явиться ще один відтінок - пронизливий, прохолодний, який важко охарактеризувати, хоча, коли я його помітила, здався дуже зрозумілим і точно не відштовхуючим. І база мускусна - ніжно-вершкова, невагома та пухка.

   Приятелька прокоментувала, що чує від мене запах, який характерний для косметично-парфумерних магазинів. Саме такі пахощі і намагався парфумер розмістити у флаконі, щоб потім після натискання на спрей, у мить перенестися у світ жіночих радостей. Браво, Olivier Polge! 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 17

опубликовано: 29 августа 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -