MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel №19 Chanel


   Та все ж мій найулюбленіший аромат у Chanel залишається Chanel №19. При перших знайомих ароматних звуках відчуваю, ніби зустрілася з найкращою подругою.

   А ще, напевно, саме цей зразок із 1970 років мені дуже подобається, рідина якого жовтого (а не зеленого!) кольору, на чорному колі одна С, а не дві схрещені, на коробці відсутнє слово Parfum, а в середині гофрований папір.

   Та найголовніше, що розкриття у Chanel №19 особливе! Крім знайомого всім сирого, гіркого, терпкого, прохолодно-димно-зеленого, з маслянистістю серйозного гальбануму, який може налякати на старті, такі сюрпризи чекають у композиції.

   Землистість корінців ірису та солодкувата пудровість. Густа насичена кислинка поступово стає легкою та повітряною. Помітні ніжні пелюстки жасмину, а за ними приховується стримана індольність.

   Терпко-солодкувата волога мшистість. Гіркота стебел нарцисів має болотний характер. Ділове, гордовите, елегантне, відсторонене звучання несподівано стає кокетливим, жіночним, романтичним, радісним, добрим і сяючим.

   Помадну троянду я вже і раніше зустрічала у Chanel №19 та сьогодні вона ще цікавіша - винна-терпкуватість її насиченого бордового кольору пелюсток нагадувала забродивші вишні.

   А ще вперше, як не дивно, помітила цукерочний іланг-іланг на тлі деревини кедру. Саме цей дует додав композиції не лише особливого колориту, але й оксамитового тепла та золотого сяяння сонця.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 130

опубликовано: 05 октября 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -