MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chamade Guerlain


   Звісно, після вчорашньої парфумованої води Chamade Guerlain сьогодні я не могла не дістати парфуми. Густий, щільний старт, в якому ознаки терпкого бергамоту та димність натякнули, що всі знайомі компоненти на місці. І якщо у edp дійство відразу заворожувало, то у parfum все відбувається спочатку стримано, майже не помітно.

   Кислинка, димність, камфорність, терпкість - палітра вражає багатогранністю. Ніби все те ж саме, але в 3Д ефекті та наповнено повітрям і життям. Солодкувата зелень насичена та яскрава, але без характерної суворості.

   Маслянистість альдегідів, про яку варто було б зауважити з самого початку, помітно ще й з часом.

   Тягуча вершковість поступово стане солодкувато-карамельно-шоколадною.

   Переплетені голоси кислувато-фруктово-індольного жасмину, зелено--гірко-борошнистого гіацинту та соковитих стебел.

   Свіжість та дзвінкість конвалій, огорнутих листям. Особливо їх краса помітна на відстані, коли аромат не вдихати зі шкіри, вткнувшись носом у зап'ястя. Враження, що якщо поверну голову, то неодмінно побачу величезний букет. А на свіжому повітрі запах весняних квітів став ще веселішим і всю дорогу кокетничав з прохолодним вітерцем, привертаючи увагу йдучих позаду.

   У зворотньому напряму ввечері мене супроводжував кремово-трав'янистий шлейф ніжного бузку. Всю дорогу озиралася, щоб переконатися, що навколо не має квітучих кущів або інших носіїв парфумів.

   Chamade звучав особливо, виключно по-весняному. І хоча мені не вистачало звучання тієї вражаючої мармеладно-помадної троянди, як минулого разу, ольфакторних вражень було достатньо.

   На фото флакон rousbud, у якому знаходилась ця дивовижна рідина. Шкода, що розтрощений стопер-бутон. Але склянка до цього часу пахне хвилюючим кремово-пудровим ароматом. 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 89

опубликовано: 08 мая 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -