MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Cedre Serge Lutens


   Яка ж осінь без ароматів Serge Lutens? Хоча композиції маестро завжди бажані і доречні та чомусь саме осінь мені здається найкращим часом для складних, глибоких філософських творів.

   Cedre Serge Lutens я згадувала кілька тижнів тому, коли однокласник Сергій показував світлини кедрового лісу у Лівані. Захотілося доповнити враження ароматом, який нікого не залишає байдужим.

   А сьогодні виникло бажання дістати зігріваючі парфуми, бо, не знаю як вам, а мені холод, який в останні дні все міцнішає, здається чомусь аномальним явищем.

   Солодка вершковість туберози з лікерною тягучістю та п'янкістю. Відразу те бажане оксамитове тепло і відповідно - комфорт та затишок.

   Карамельно-маслянисто-солоно-солодка амбровість, в яку хочеться зануритися з головою. І насолоджуватися мінливістю відтінків, мріяти і не думати про мільйон справ, які терміново потрібно вирішувати.

   Потім - димність, стигла м'якіть слив, терпко-гіркувата медовість. А найбільше подобається - кремова помадність, якою хочеться насолоджуватися чим довше.

Кедровий ліс Tannourine

   Черговий раз ловлю себе на думці, що осінь цього року намагається сподобатись мені і у неї це виходить. За яскравістю кольорів не помічаю сірого, за темпом життя не встигаю сумувати, за насиченістю подій знаходжуся у тонусі. А від холоду рятують аромати, огортаючи теплим шаликом. Ну, і ще де-які приємні та хороші речі та люди.

Кедровий ліс Tannourine

 

 

.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 71

опубликовано: 07 октября 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -