MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel No 5 Chanel


   Я чекала особливої нагоди, щоб відкрити рідкісний зразок Chanel No 5 - пляшечка 7 мл із 1950 - 1960 років. Слюду зняла ще два роки тому, щоб перевірити присутність рідини. Набралася не аби якого терпіння, як виявилося! А перший день нового року - поважна причина для чогось особливого.

   Радісні льодяникові цитруси і колючі бульбашки від шампанського. Насичений запах іланг-ілангу у світлі восково-пильних альдегідів.

   Помадність троянди переходить у маслянистість цибетину.

   Шоколадна борошнистість ірису та медова фруктовість жасмину швидкоплинні. На зміну приходить запах карамельної амбри, який поступово запомаджується. З часом П'ятірка стає оксамитово-кремовою з гіркувато-терпким ветивером та деревним тлом.

   Солодка пухка ваніль відновила інтерес. А по переду очікує дивовижне ніжне та витончене квіткове звучання, на яке я сподівалася з першої секунди відкривання флакону. І дочекалася.

   Здавалося, у No 5 з'явилася легкість, свіжість, сяйво. Ніби парфуми аеризували, дали подихати, скинули важкість та щільність десятиріч. І помітити різницю між парфумами знайомих мені варіантів 1980 років вдалося!

   Флакон, як виявилося згодом, я не сфотографувала, що не засмучує, а ось чорне кільце із однією літерою С, а не схрещеною, потрібно було б для архіву зафіксувати, а то після відкриття пробки воно розкришилося.

   Всі ознаки, які мені вдалося помітити для ідентифікації року випуску флакону, опишу завтра.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 20

опубликовано: 02 января 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -