MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

51 Pour Femme Roja Dove


   На честь відкриття магазину Roja Dove у торговому центрі Burlington Arcade, який знаходиться між Бонд Стріт та вулицею Пікаділлі, парфумер випустив парну композицію та ароматизовану свічку з цифрами 51 у назві, так як бутик знаходиться у приміщенні під таким номером.

   Дивно, що я втратила активність та спортивний інтерес до вивчення творчості Roja Dove, так як композиція вийшла ще у 2015 році, а у мене виникло бажання познайомитися з нею лише зараз.

   У мене зразок у концентрації парфуми. Отже, 51 Pour Femme Roja Dove.

   Насичений солодкий яскраво-сонячний дует ванілі та іланг-ілангу, присипаний шоколадною пудрою та скроплений кислувато-димним бергамотом.

   Добре помітна присутність бальзамно-пряно-солодко-тягучої кориці.

   Димно-пильна, вершково-солодкувата деревина кашеміру заповнює весь простір навколо та, не зважаючи на мікро намаз, нахабно лізе до рота. Час від часу трапляються такі розчарування і з парфумами улюблених парфумерів. Черговий раз переконуюся, що компонент кашемірове дерево все-таки мені не дуже подобається.

   Але, на щастя, увага переключилася на квіткову кремовість, в якій легко впізналася гарденія. Заставка цієї дивовижної квітки до цього часу у мене на телефоні після повернення з Монако.

   Пухкий мускус та ніжна тілесність. Шоколадно-смолисті пачулі та бензоїн. Напевно, ще щось, та поки що не привертає мою увагу ніякий виразний відтінок.

   Як каже мій чоловік "Не розглядай друзів через мікроскоп!", то якщо не внюхуватися у зап'ястя, а сприймати парфуми, як всі звичайні люди, то огортає дуже приємна гурманська аура, в якій пухнаста апетитна ваніль спокушає та залицяється, квітково-кремова ніжність зачаровує, льодяникова цукерочність веселить.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 55

опубликовано: 28 января 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -