MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Ароматы путешествий

подробно

Аромати Різдвяної Польщі...

10 декабря 2019

   Різдвяний дух передався ще у осінньому Нюрнберзі та ці враження тимчасово відклала, щоб згодом дістати і тішитися з новою силою. І, можливо, саме це передчуття свята керувало планами відправитися у Різдвяний тур до Польщі.

   Три невеликих поль...

подробно

Королівська розкіш Версалю...

25 ноября 2019

   Всього 19 км відділяє Версаль від Парижу. Це невеличке дуже гарне, затишне, атмосферне місто. Та його я бачила лише з вікна автобуса, тому більше ніяк охарактеризувати не можу. Хоча впевнена, що дуже сподобалося б при близькому знайомстві, так як нагадало мої улюб...

подробно

Париж - святковий аромат та ді...

15 ноября 2019

   Чесно кажучи, я про Париж не дуже і мріяла. Ну, хотілося потрапити ще раз у місто,  яким всі марять, але щоб це бажання було палким і нестримним, як, наприклад, про Італію, то ні. Навіть від усвідомлення цієї думки було якось не зручно. 

&...

подробно

Аромати та запахи осінньої Бав...

03 ноября 2019

   Я з таким нетерпінням чекала моменту, коли зможу розповісти про Баварію! Це було продовження моєї дивовижної осінньої мандрівки! Це була чергова казка, яка ожила! Це були абсолютно нові місця, з якими я вперше познайомилася!

   Один із найтеплі...

подробно

Аромати казкової Праги...

30 октября 2019

   Якщо надто сильно чогось хотіти, то можна отримати розчарування, так як очікуваність вигадана. За цими перебільшеними фантазіями не вдається помітити реальну картину. Кольори, відтінки, звуки, смаки та тисячі різноманітних відтінків здаються блідими, не виразними....

подробно

Мілан - аромат жіночих примх т...

18 августа 2019

   У мене є подруга, з якою ми маємо багато спільного. Найбільше нас об'єднує любов до гарних людей, подій та речей. Ще часто ми однаково думаємо.

   У нас однакова робота і пов'язана вона із одним із прекрасніших мистецтв - танцем. З...

подробно

Монако - квітковий аромат розк...

11 августа 2019

   Щоразу, переглядаючи фото з Монако, я відчуваю ті ж емоції, які наповнювали мене там. Хоч всі враження з часом тьмяніють, я чомусь не поспішаю зафіксувати їх в кольорах, щоб не забулося. Відкриваю телефон, щоб відновити хронологію знайомства з країною, гортаю світ...

подробно

Невигаданий аромат The tunnel ...

05 августа 2019

   Ми можемо постійно гнатися за лінією горизонту, а не помічати ту красу, що знаходиться поруч. Всього за 22 км від Рівного знаходиться одне із найказковіших місць, яке створила природа, і має найромантичнішу назву Тунель Кохання. І часто мандруючи світом я, як не д...

подробно

Impromptu phantasie, троянди т...

30 июля 2019

   Кажуть, що Чернівці це маленький Відень. Особисто, я не погоджуюся з цією думкою. Ні дух міста, ні ольфакторний образ у мене не викликав згадки про австрійське місто.

   Цього разу Чернівці зустріли мене стрімкою водою Пруту зелено-оливкового к...

подробно

Каталонія - аромати моря та кв...

21 июля 2019

   Я безмежно люблю відкривати нові міста, але не менш цікаво повертатися у ті краї, де вже була. Не витрачаю час на адаптацію, на прихід "до тями", а відразу включаюся у активне життя та в повній мірі насолоджуюсь кожною хвилиною.

  &nb...

    Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »