MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel N°5 Eau Premiere Chanel


   Гіркувато-борошнистий запах пудри, за яким майже не помітна кислинка неролі (лише терпкість деревини). Солодкість іланг-ілангу та запах альдегідів, які випромінюють скрипучу чистоту та стерильність.

   Ніжний запах крему та тиха помадність троянди.

   Знову суха, пильна борошнистість та невагома ніжність і витонченість. Вершковість та кремовість. Ледь вловима солодкість ванілі. Натяк на фруктові відтінки.

   Якщо Chanel 5 потрібно зрозуміти, можна злякатися та розчаруватися у "легенді", то Eau Premiere Chanel саме такий варіант, з якого можна розпочати знайомство з П'ятіркою взагалі.

   Подумала, що мені сьогодні не вистачає потужності в голосі аромату, занадто тихо та невагомо, хоча якщо врахувати рід діяльності у день, то саме те, що потрібно. Та через багато годин, як виявилося, я потрапила у власний шлейф і замилувалася ним, а ще через час отримала комплімент та купу запитань.

   У мене американський випуск Eau Premiere Chanel 2008 року. Не зважаючи на об'єм 150 мл, флакон не здається велетенським і ним легко користуватися.

   Інколи запах Eau Premiere мені здається більше кремом для тіла, ніж парфумерною водою. Дуже подібно пахне гель для душу №5. А сьогодні мені нестримно захотілося купити парфумоване мило.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 31

опубликовано: 03 января 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -