MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Chanel №5

01.08.2019

   Чітко відчула парфумерне бажання. Так нестримно захотілося нанести парфуми Chanel №5, як щоранку необхідно випити кави, інакше якість життя буде не досконалою.

   Вчора один чоловік, розмірковуючи про вік, сказав, що в 45 жінка лише набуває пов...

Детально

Bolero 137

01.08.2019

   Одного разу разом з покупкою мені надіслали парочку пробірок. Так як у мене таких зразків ароматів багато, не відразу придала значення, хіба що якийсь раритет раритетний виявився б. А так пробірочка чекала свого часу для знайомства.

   Ось діст...

Детально

Sinan Jean-Marc Sinan

30.07.2019

   Час від часу у продажі з'являється пропозиція туалетної води Sinan Jean-Marc Sinan, а то й парфумів. Наприклад, сьогодні бачила parfum 30 мл аж за 600 $. Щоразу я неспокійно реагую на це і радію, що знайома з цим дивним ароматом. Це одна із тих композицій, які...

Детально

Chypre Rouge Serge Lutens

29.07.2019

   Мені сьогодні захотілося чогось дуже яскравого, що зможе витримати спеку. Здається, Chypre Rouge Serge Lutens як найкраще підійде.

   Я можу довго не діставати аромати S.L., але "зголоднівши", при новій зустрічі щоразу дивуюся і насол...

Детально

20 For Woman Gianfranco Ferre

28.07.2019

   Кожного разу, повертаючись з Італії, я з підсиленим інтересом цікавлюся мистецтвом, історією, традиціями, культурою цієї країни. Передивляюся фільми та слухаю лекції, читаю та розглядаю. І саме в цей період мого захоплення країною потрапляє у руки пробірка з арома...

Детально

Lavande Fragonard

27.07.2019

   Кисло-солодка акварельна лаванда. Ніжна, без шершавості, терпкості чи ще чогось надто виразного, чим вас може не приваблювати ця квітка.

   Ледь вловимий запах деревини та натяк на ментольну зелень.

   Щось резиново-сан...

Детально

Madera Omnia Profumi

24.07.2019

   Omnia Profumi - італійський нішевий бренд, для якого парфумерія та дорогоцінне каміння - "це два світа, які мають багато спільного. Колір, прозорість, унікальність матеріалу є фундаментальними для обох. Вірне поєднання яких сприяє створенню шедевру.&...

Детально

Oliban Keiko Mecheri

23.07.2019

   Oliban Keiko Mecheri розпочинається смолисто-хвойно-пряно-бальзамно. Запах солодкувато-медово-терпкої деревини кедру. І магічний запах ладану, який в мить відправив мене в собор Святого Антонія в Падуї. І далі я сприймаю композицію як супровід до світлин, які до ц...

Детально

Milano Collection 2011 Kanebo

22.07.2019

   Японська компанія Kanebo з 1991 року випускає декоративну косметику та засоби догляду за обличчям та тілом. У 2008 року у бренда з'явилася лінія Milano Collection: пудра для тіла та обличчя і Eaux de Parfum. Milano Collection щороку поповнюється новим ароматом...

Детально

Kokain Rammstein

21.07.2019

   Коли я отримую якусь парфумерну новинку чи цікавинку, не лише знайомлюся з ароматом, а й перечитую художні твори, які надихали автора, чи передивлююсь фільми, чи споглядаю картини. Ось сьогодні, наприклад, слухала пісню Rammstein з абсолютно не романтичною назвою ...