MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Guerlain Chant d'Aromes Guerla...

22.01.2020

   А тепер про парфуми Guerlain Chant d'Aromes Guerlain. Мій зразок у флаконі Flacon de Sac - ребристій подовженій пляшці у формі складеної парасольки, тому ще одна назва пляшки - parapluie (парасолька). Я не знаю якого року мій скарб та точно не пізніше 1978, та...

Детально

Guerlain Chant d'Aromes Guerla...

21.01.2020

   З того часу, як у мене з'явилися парфуми Guerlain Chant d'Aromes Guerlain, я почала ігнорувати edt 2003 року. Цей зразок мені здавався неймовірно акварельним і я згадувала про нього лише тоді, коли збиралася до лікаря. Було бажання виміняти чи продати, але...

Детально

Diadema Moresque

20.01.2020

   Після знайомства з Rosa Ekaterina Moresque інтерес до італійського бренду з мавританською назвою значно підсилився і користуючись нагодою я придбала Diadema.

   Діадема - прикраса, вінець з дорогоцінними самоцвітами. Колись вона була винят...

Детально

Alpona Caron

19.01.2020

   Альпона (ранголі) - малюнок молитва - нанесення орнаменту на зовнішній стороні будинку, особливо на зовнішній стороні дверей, а також на добре розчищеній та утрамбованій площадці перед входом у будинок.

   "Альпона" - це остання ...

Детально

Opus 1144 Unum Filippo Sorcine...

17.01.2020

   Unum (з латин. один) - парфумерна колекція італійського бренду Filippo Sorcinelli, принципи якої базуються на містичному мисленні, творчості та історії, яка розповідається через чуттєвий досвід прожитого до пошуку себе, перетворюючи мистецтво і свободу у головний ...

Детально

Bain de Champagne (Royal Bain ...

16.01.2020

   Пряно-терпко-солодкувато-карамельно-помадно. Абстрактно і у стилі "ретро". Я навіть розгубилася, так як таких вражень з нашого знайомства не пригадую. Та все ж через якийсь час аромат став змінюватися, поволі з'явилася трав'яниста кремовість, в я...

Детально

Pour Une Femme de Caron Caron

15.01.2020

   Pour Une Femme de Caron Caron вже давно у списку моїх бажань. Неодмінно мрію про флакон, який нагадує фігуру жінки. А поки що насолоджуюся самим ароматом.

   У мого віку серед багатьох плюсів є і такий, що стосується ароматів. З легкістю можна ...

Детально

Ciel d'Opale Ann Gerard

14.01.2020

   Яблучна кислинка, солодка фруктовість, терпкість і - апетитна краса айви захоплює. Хочеться негайно потрапити у літо і бажано десь у Італії.

   Димність бергамоту та маслянистість товстої шкірки змінюються трав'янистою гіркотою гальбануму.<...

Детально

Burlesque Maria Candida Gentil...

13.01.2020

   Якщо змінити спосіб нанесення парфумів, то композиція розкриється з новими акцентами. Інколи хочеться зробити це навмисно, інки виходить випадково. Є такий вираз "увійти в ароматну хмаринку" чи "ароматний дощ". Такий спосіб застосовують, коли п...

Детально

Mon âme 1907

12.01.2020

   Борошнистий ірис, з сирою землистістю, дзвінкістю кришталевого повітря, солодкувато-гірко-шоколадними відтінками та запахом моркви. Якщо раніше останній нюанс я би віднесла до недоліків, то зараз, навпаки, мені подобається. Непомітний перехід від одного тону до ін...