MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Nuit de Noel Caron

06.01.2020

 

Злые духи! - Nuit de noеl...

Александр Николаевич Вертински...

Детально

Pikovaya Dama Xerjoff

05.01.2020

   Два види мистецтва - парфумерія і література - тісно пов'язані між собою. Є багато романів, у яких згадуються парфуми, а аромати допомагають створити певний образ.

   Та й парфумери для своїх ароматних історій використовують літературні обр...

Детально

Лекція-бесіда "Аромати прекрас...

05.01.2020

    Ми, парфумерні маніяки, такі легкі на підйом, що варто лише подивитися у нашу сторону, як готові прийти, розказати, показати, нанести чарівну рідину, обнюхати, проаналізувати, похвалити... і ще багато чого ми готові зробити заради магічного світу ароматів.

...

Детально

Parfum des Champs Elysees Guer...

04.01.2020

   Пряно-камфорний, пильний запах перцю на тлі деревини швидко змінюється гурманським звучанням. Гострий лікарський нюанс та кислинка нагадали про запах анісу. Іншим разом мені здається, що я чую коріандр.

   Ніжна солодкувато-мускусна деревина са...

Детально

Chanel N°5 Eau Premiere Chanel...

03.01.2020

   Гіркувато-борошнистий запах пудри, за яким майже не помітна кислинка неролі (лише терпкість деревини). Солодкість іланг-ілангу та запах альдегідів, які випромінюють скрипучу чистоту та стерильність.

   Ніжний запах крему та тиха помадність троя...

Детально

Як визначити дату випуску флак...

02.01.2020

   На прикладі флакону парфумів Chanel No 5 проаналізую ознаки, символи, форми, колір, спираючись на думку авторитетних колекціонерів (авторів блогів Raiders of the Lost Scent таCleopatra's Boudoir/Grace E. Hummel ). Не претендую на істину, якщо у чомусь помиляюс...

Детально

Chanel No 5 Chanel

02.01.2020

   Я чекала особливої нагоди, щоб відкрити рідкісний зразок Chanel No 5 - пляшечка 7 мл із 1950 - 1960 років. Слюду зняла ще два роки тому, щоб перевірити присутність рідини. Набралася не аби якого терпіння, як виявилося! А перший день нового року - поважна причина д...

Детально

Chanel No 5 Chanel

01.01.2020

   Як ніколи, я не переймалася, у якому ароматі буду зустрічати Новий рік. Майже у останні хвилини визначила, що це має бути неодмінно Chanel No 5. І так втішилася рішенню, як згодом залишилася задоволеною звучанню парфумів та настрою, який вони створювали. Хоча...

Детально

Enslaved Roja Dove

30.12.2019

   Поєднання льодяникової солодкості лимону та терпкості та димності бергамоту. Медова помадність лабдануму та анімалістичне тепло з ледь відчутними гірко-солодко-шкіряними нюансами. Але це лише на перший погляд так здається, що з ледь помітними. А насправді, величез...

Детально

Caleche Hermès

29.12.2019

   Я давно вже хотіла відновити враження про Caleche Hermès та все не траплялася слушна нагода. А сьогодні у стрічці новин побачила пропозицію старого зразка і зраділа, що у моїй колекції є така краса.

   Димно, смолисто, бальзамно, хвойно....