MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Rose Hubris Ex Nihilo

12.08.2019

   Ось коли потрібно носити Rose Hubris Ex Nihilo, щоб вона не дратувала модним синтетичним звучанням, а здивувала несподівано прекрасним розкриттям. Так, у спеку, коли все плавиться і аромат також. І такого дивовижного ефекту не буде ввечері. коли захочу повторити &...

Детально

Sa Majeste la Rose Serge Luten...

10.08.2019

   Sa Majeste la Rose Serge Lutens - Її Величність Роза. При першому знайомстві здається, що чути аромат болгарської троянди. Взагалі, у мене склалося враження, що у Sa Majeste la Rose є здатність не подобатися при першому знайомстві. При другому, якщо виникне раптом...

Детально

Chevaux d'Or House Of Sillage

10.08.2019

   Не буду сьогодні виправдовуватися за свою схильність до методичної послідовності, так як з величезним бажанням дістала всі пробірки та атоми з трояндовими композиціями, перерахувала повноцінні флакони і впевнено вирішила не приняти марафон, присвячений королеві кв...

Детально

Label Rose Carrement Belle

08.08.2019

   І знову про троянду. Напевно, психолог Маргарита може прокоментувати таке моє пристрасне захоплення і послідовні дії. Просто якась маніакальна методичність. Але менше з тим, ще один трояндовий аромат - Label Rose чудової,  хоча у нас не відомої марки Carremen...

Детально

Rose Trocadéro Le Jardin Retro...

08.08.2019

   Гірко-терпко-кисло-пряно і ... чудово. Ще одна прекрасна болгарська троянда. Я так надихнулася Rose Turkia Molinard, що мені захотілося продовжити трояндову тему. Саме тому сьогодні Rose Trocadéro Le Jardin Retrouve.

   Кислуваті відтінк...

Детально

Rose Turkia Molinard

06.08.2019

   Коли я отримала в подарунок пробірку з Rose Turkia Molinard, моїй радості не було меж. Здається, інтерес до троянди в парфумерії заграв з новою силою. Напружено почала згадувати присутні в колекції композиції з королевою квітів і навіть запанікувала, що абсолютно ...

Детально

Portrayal Woman Amouage

04.08.2019

   Portrayal - зображення. Portrayal - це назва парних ароматів Amouage, які вийшли у 2019 році. Portrayal Woman Amouage присвячений декадентському Лондону 1920 років та людям, які наважилися протистояти нормам свого суспільства.

   Із флакону при...

Детально

Sword Dancer Haute Fragrance C...

03.08.2019

   Спочатку мою увагу привернув граційний танцюрист, зображений на чорному лакованому флаконі. Далі я зачепилася за слово "танець": "Кожен рух майстра - неповторний танець. Його зброя - інструмент досконалості. Це історія злиття танцю і бо...

Детально

Sicily Dolce&Gabbana

02.08.2019

   Днями познайомилася з аналогом Sicily Dolce&Gabbana. Для експерименту вирішила порівняти. А тут ще й наслухалась лекцій про Сицилію, чим розбурхала інтерес. І якщо не маю нагоди відправитися туди у подорож, то хоча б створю собі атмосферу.

  &nb...

Детально

Chanel №5

01.08.2019

   Чітко відчула парфумерне бажання. Так нестримно захотілося нанести парфуми Chanel №5, як щоранку необхідно випити кави, інакше якість життя буде не досконалою.

   Вчора один чоловік, розмірковуючи про вік, сказав, що в 45 жінка лише набуває пов...