MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Vol de Nuit Guerlain

03.09.2019

   Трав'яниста гіркота гальбануму, терпкість і прохолода поступово доповнюються солодкуватістю фруктів.

   Гірчинка нарцису та борошнистість ірису. Лише згодом помітна пильність альдегідів.

   Запах деревини найвиразніший, ...

Детально

Guerlain Chant d'Aromes Guerla...

02.09.2019

   Сьогодні у мене вже не має внутрішнього протесту проти осені. Власне, проти самої пори я нічого не маю. Люблю її золото, багряну палітру, ранкову прохолоду та дощі. Саме восени парфуми, на мій погляд, розкриваються найкраще. Ну, а шипри, моя улюблена група, взагал...

Детально

Sweet Morphine Ex Nihilo

01.09.2019

   Чи не можна, щоб після серпня знову розпочався травень?

   Можна, якщо нанести Sweet Morphine Ex Nihilo, закрити очі і не згадувати про роботу.

   Дивовижне перетворення реальності.

   Запах вологого рясн...

Детально

Chanel N°22 Chanel

31.08.2019

   Одного разу, вибравши Chanel N°22 у спекотний день, відстань між нами скоротилася на стільки, що я стала сприймати аромат як реальну версію N°5 для молоді. Ніжна, у білому вбранні, з легкістю вуалі. Дивовижним чином N°22 робить свою володарку молодшою ...

Детально

Chanel N°5 Eau Premiere Chanel...

30.08.2019

   Після вчорашньої 1957 страшенно захотілося Chanel N°5 Eau Premiere. Добре, що виникло таке бажання і я пригадала, яка ця композиція прекрасна в своїй простоті і ультра жіночна. В ній затишно та комфортно. Не переймаюся, що комусь "голосно" або десь н...

Детально

Chanel 1957 Chanel

29.08.2019

   Здавалося, що лише місяць тому знайомилася з Chanel 1957 Chanel, а виявилося значно більше ніж півроку. Неймовірно швидко летить час, особливо, якщо відбувається багато різноманітних подій.

   Чомусь не припала новинка Шанель мені до душі минул...

Детально

Red Shoes Jacques Fath

28.08.2019

   Продовжити фруктову тему Courreges 2020 Courreges мені захотілося чимось аналогічним сучасним. І часто буває, що як не має чого одягнути, так і не виявляється в колекції потрібних парфумів. Але вчасно в поле зору потрапили Red Shoes Jacques Fath.

  ...

Детально

Courreges 2020 Courreges

27.08.2019

   Чомусь дуже добре пам'ятаю парфуми, які купувала у той час, коли закінчила інститут. Так як велика частина зарплати йшла на утримання житла, могла дозволити собі лише мініатюрки, але вони були завжди. В усіх деталях від магазину, черги у ньому, вигляду вітрини...

Детально

Love Tuberose Amouage

26.08.2019

   Отримавши два дні задоволення та купу компліментів завдяки ароматам Amouage, швидше по інерції сьогодні дістала ще один - Love Tuberose.

   Ця квіткова композиція розпочинається невиразною терпкістю зелені та металевим присмаком жасмину. Та це ...

Детально

Jubilation for Women Amouage

25.08.2019

   У житті кожного парфманіяка настає момент, коли хочеться, щоб парфуми звучали інтимно, тихо, лише "для себе", але витончено. І не хочеться "обливатися" з ніг до голови ароматною рідиною, не радіти, коли твою присутність вже впізнають по шлейфу,...