MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Organza Givenchy

23.03.2020

   Останнім часом мені нестримно хотілося у колекцію флакон Organza Givenchy. Цей аромат був у моєї подруги у 1999 році. Я з такою легкістю констатувала рік та не буду вдаватися в деталі. У той час флакон на 50 мл, а може і на 100 здавався не аби якою розкішшю. І у Н...

Детально

Oscar de la Renta Esprit d ́Os...

22.03.2020

   Тверді парфуми (сухі парфуми або помада) - це густа, воскоподібна, тверда речовина, яка складається з базових та духмяних олій, які закріплюють воском. Інколи в речовину додають сухі квіти, трави, спеції чи шиммер.

   Виробляють тверді парфуми ...

Детально

Ma Griffe Carven

19.03.2020

    В останні дні особливо гарні світанки. Сьогодні не витерпіла, сфотографувала, але хіба ж ту красу зафіксуєш? Це ж не лише поєднання синьо-фіолетово-рожево-жовтих відтінків, це ще й та потужна енергія ранку та поетична чуттєвість.

   Я роз...

Детально

No1 Iris Prada

13.03.2020

   Вловима цитрусова кислинка швидко змінюється борошнистим шоколадно-смолистим ладаном. Та за сухою пильністю добре помітно квіткову свіжість неролі.

   Аромат ірису нагадує мерехтливі язики полум'я. То кремова помадність з ознаками фіалки, т...

Детально

Daim Blond Serge Lutens

11.03.2020

   Витончена гіркота галантерейної шкіри з прозорою камфорністю змінюється у мить солодкістю абрикосів, але так само швидко фруктовий запах розріджується, зникає липкість, з'являється тиха маслянистість та пряний запах замші. Натяк на індольність чергується з вир...

Детально

Bas de Soie Serge Lutens

10.03.2020

   Зелена гірчинка, трав'яниста кислинка, соковитість зрізаного стебла та солодкуватість - це запах рожевого гіацинту, який розквів у мене на підвіконні, а ще саме такий старт Bas de Soie Serge Lutens.

   Дзвінкий кришталевий аромат, радісно-к...

Детально

Iris Poudre Frederic Malle

09.03.2020

   Гостра кислинка та соковитість бергамоту. Цукерочна солодкість іланг-ілангу та мильно-борошнисті альдегіди, які нагадують Chanel No 5 L'Eau Red.

   Маслянисто-анімалістичні ознаки мускусу і та їх дратівлива гірко-кисло-терпка "горошина...

Детально

Iris Silver Mist Serge Lutens

05.03.2020

   Землистий, гірко-терпко-пряний, темний запах оррісу та крижана прохолода. Повільно з'являється солодкуватість, як і запах морковки теж вловлюється. Щільна димність та камфорність змінюються шоколадністю ладану.

   Запах квітів ірису Iris Si...

Детально

Acqua di Parma Iris Nobile Acq...

04.03.2020

   Кисло-терпкий соковитий та не надто зеленкуватий бергамот, а ще яскраво виражений пряно-солодкуватий, з лікарським забарвленням бодян. Свіжість прохолодного весняного повітря після дощу, коли хочеться дихати на повні груди, і легка грайлива ментольність.

Детально

Jardin de Giverny Arte Profumi

02.03.2020

   Кремовий , вершковий старт швидко стає дещо маслянистим, потім гірко-борошнистим, чітко нагадує пресовану пудру. А на рівні витягнутої руки в цей час я чую ягідно-фруктовий запах троянди. І мені здається він малиновим, інколи не зрозумілим, але дивовижно приваблив...