MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Chanel N°5 Eau Premiere Chanel...

29.09.2019

   Кислинка цитрусів, свіжість та прохолода невиразних неролі. Помадно-кремові невагомі альдегіди задають тон та створюють атмосферу.

   У квітковій палітрі сьогодні чомусь чую лілію із №22. Особливо виразний духмяний екзотичний іланг-іланг. Ще ві...

Детально

Les Exclusifs de Chanel Sycomo...

29.09.2019

   Поєднання помадної солодкості, карамельності та пряно-димно-смолистої деревини. Одночасно чути і ознаки бальзамно-солодкувато-пряного кипарису, і освіжаючо-терпкого ялівцю, і пильно-шоколадно-гіркуватого тютюну.

   Та у центрі уваги Sycomore Ch...

Детально

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue...

27.09.2019

   Осіння вологість, зеленкувата терпкість та пряність змішуються з теплом, ірисовою пудрою та кислинкою бергамоту.

   Льодяниковий іланг-іланг додає грайливості та яскравості.

   Сирий запах пачулі з апетитною шоколадністю, со...

Детально

Les Exclusifs de Chanel No 22 ...

25.09.2019

   Цитрусова терпкість, свіжість, весняна дзвінкість та соковита зелена прохолода. Густі воскові альдегіди, які повільно стають мильними та виблискують чистотою. Так і хочеться дістати білосніжну сорочку.

   Пухкі хмаринки розступаються і за мить ...

Детально

Mitsouko Guerlain Extrait

24.09.2019

   Цьогорічний осінній сезон розпочався з користування мила Mitsouko, про яке я вже розповідала. Запах тримається на шкірі досить довго, повністю відповідає знайомій композиції і викликає бажання продовжити це задоволення значно сильнішою концентрацією. І тут у мене ...

Детально

Rose de Taif Perris Monte Carl...

22.09.2019

   Знову Perris Monte Carlo. Повільно пазли складуються у загальну картину, але ще далеко до формування якогось чіткого враження про бренд.

   Rose de Taif - аромат, присвячений Таїфській троянді, придбала у період літнього тематичного квітко...

Детально

Santal 33 Le Labo

21.09.2019

   Хочете навчитися ідентифікувати запах сандалу? З задоволенням поділюся своїм досвідом.

   Колись дуже давно я привезла із Криму сандалове віяло. Воно і зараз є та вже, і так тихий запах, розрізнити неможливо. А колись він не досконало попо...

Детально

Jasmin De Pays Perris Monte Ca...

20.09.2019

   Я вже розповідала, що дуже люблю жасмин в парфумерії, що мрію про подорож до Грасу і з нетерпінням чекаю, коли вдало зійдуться зорі. Також писала, що після відвідування Монако з'явився не аби який інтерес до ароматів Perris Monte Carlo.

   ...

Детально

Enigma Roja Dove

05.09.2019

   Димний бергамот з маслянистістю товстої шкірки. Льодяникова радісна кислинка цитрусів та сонячна грайливість. Не перестаю дивуватися непостійності Enigma Roja Dove, але сьогодні вона у найкращому "вигляді", а якщо точніше, то у ідеальному.

Детально

SpellBound Estée Lauder

04.09.2019

   Захотілося чогось "добротного" і "смачного", складного і грайливого. Щоб не переконувати себе "якщо це перетерпіти, то буде гарно".

   Згадала багатьох улюбленців та дістала SpellBound Estée Lauder і настрій...