MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Courreges 2020 Courreges

27.08.2019

   Чомусь дуже добре пам'ятаю парфуми, які купувала у той час, коли закінчила інститут. Так як велика частина зарплати йшла на утримання житла, могла дозволити собі лише мініатюрки, але вони були завжди. В усіх деталях від магазину, черги у ньому, вигляду вітрини...

Детально

Love Tuberose Amouage

26.08.2019

   Отримавши два дні задоволення та купу компліментів завдяки ароматам Amouage, швидше по інерції сьогодні дістала ще один - Love Tuberose.

   Ця квіткова композиція розпочинається невиразною терпкістю зелені та металевим присмаком жасмину. Та це ...

Детально

Jubilation for Women Amouage

25.08.2019

   У житті кожного парфманіяка настає момент, коли хочеться, щоб парфуми звучали інтимно, тихо, лише "для себе", але витончено. І не хочеться "обливатися" з ніг до голови ароматною рідиною, не радіти, коли твою присутність вже впізнають по шлейфу,...

Детально

Beloved Amouage

24.08.2019

   Я сьогодні збирала компліменти завдяки Beloved Amouage. Безпрограшний варіант, якщо потрібно нарядно, святково, виразно, всім зрозуміло пахнути і щоб обов'язково з королівським шлейфом.

   Ті, що дарували компліменти, коментували лише: ...

Детально

Nahema Guerlain

23.08.2019

   Парфуми з часом змінюються і ми змінюємося, по-новому сприймаємо їх. Це не секрет і не я автор цієї думки. Але коли чітко, разюче бачу зміни, то не можу не підкреслити цей факт.

   Моя парфумована вода Nahema Guerlain у флаконі 2003 року дивува...

Детально

Mitsouko Guerlain edt vintage

22.08.2019

   Сьогодні поки всі спали, осінь заходила у гості. Ніби пішла, але залишила після себе характерний запах грибів. В одній частині парку вся доріжка була вже вкрита опалим жовтим листям. І до всього - важкі сонливі сірі хмари приховали світанок.

   ...

Детально

Pour Une Femme de Caron Caron

21.08.2019

   Хоча Pour Une Femme de Caron Caron мені подобається прохолодної осені, сьогодні, коли обіцяють +32С, я не змогла не нанести рідину. Було саме те нестримне бажання, коли чітко розумію чого хочу. І не лише парфумерного. Неймовірно люблю такий стан!

&n...

Детально

Cinabre Maria Candida Gentile

20.08.2019

   Солодко-пряно-терпко-медово. Дух захоплює від вогняного подиху і одночасно це так заворожує, що хочеться себе підставити під язики полум'я.

   Цитрусовий присмак соковитого, щойно відрізаного шматочку імбиру та багато солодкувато-камфорного...

Детально

Chanel N°19 Chanel

19.08.2019

   Я завжди забуваю дати, важливі у парфумерному світі, і аромати-символи дістати в потрібний момент не вдається. Та пропустивши 19 липня ДН Мони ді Оріо та 1 серпня Ів-Сен Лорана, про день, коли згадують Мадемуазель Коко, пам'ятаю добре.

   О...

Детально

Reckless Roja Dove

16.08.2019

   На різкувато-терпкому тлі відразу помітно солодко-помадну, персиково-кремову Майську троянду радісного рожевого кольору. І лише потім - липку соковитість мандаринів-апельсинів, які додають бадьорості та ще порцію позитиву.

   Кремова ваніль то ...