MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Majestic Rose Yves Saint Laure...

14.02.2020

   Спочатку запах малини, а потім все інше. А інше це - фруктова кислинка, пряність та характерний медовий відтінок шафрану. На такому фоні темного бордового кольору  розкішна пишна пряно-винна троянда.

   З часом тло композиції стає бал...

Детально

Supreme Bouquet Yves Saint Lau...

13.02.2020

   Інколи бувають такі моменти, що хочеться звузити рамки захоплення і вивчати лише улюблені групи ароматів чи творчість кількох парфумерів та брендів. Іншим разом виникає дикий спортивний інтерес до всього запашного і не терпиться вдихнути чим побільше ароматів, нав...

Детально

Vol de Nuit Guerlain

12.02.2020

   В останні дні всі видання пишуть про 92-у церемонію нагородження премії Американської кіноакадемії "Оскар". Фільми, актори, червона доріжка, кумедні випадки за лаштунками, вечірні сукні та прикраси... Згадують переможців різних років. А ось одну актрису,...

Детально

Vol de Nuit Guerlain

11.02.2020

   "Є романи, які можна порівняти з парфумами. І ті, і інші не підвладні часу, вони надовго залишають у душі не чіткий, але в той же час відчутний слід."(с)

   Ці рядки стосуються і короткої та прекрасної історії ...

Детально

Silky Way Partisan Parfums

10.02.2020

   Вперше про Олександра Перевертайло із Каховки я дізналася у блозі Богдана Зубченко, в якому він розповідав про далекі і таємничі подорожі до Індії. Потім ми їх з подругою уважно перечитували, бо вона готувала візит у цю далеку країну.

  &n...

Детально

Chamade Guerlain

09.02.2020

   Важко обрати іншу композицію після вчорашньої Nahema Guerlain, якщо це не улюблений мій Chamade. Колись я у знайомого колекціонера із Америки замовила вінтажний флакон цих парфумів. Поки визначалася з іншими пропозиціями, мати продавчині, зайшовши в гості, затести...

Детально

Nahema Guerlain

08.02.2020

   Не зважаючи, що концентрація edt, колір рідини значно відрізняється. Всього п'ять років різниці, а парфумована вода стає світлішою за забарвленням, терпкішою за звучанням і самої троянди у ній значно менше. Страшно уявити, яка Nahema Guerlain сьогодні випускає...

Детально

Nahema Guerlain

07.02.2020

   Ну, а тепер про прекрасне! Я дочекалася Nahema Guerlain!!! Пам'ятаєте я писала, що очікую трояндовий аромат? Людмило, я така щаслива, що обмовилася Вам про своє запізніле бажання! І шкодую, що не наважилася на повний флакон. Тому що вона не просто красива, вон...

Детально

Аромати Karen Doué Beauty...

06.02.2020

   Ні в якому разі я не претендую на звання експерта та одночасно у мене не має потреби залицятися до когось, щоб сподобатися, тому я публікую щирі враження лише у своєму блозі, щоб бути чесною та перепрошую у тих, кому вони здадуться не симпатичними.

...

Детально

Charisma Karen Doué Beauty

03.02.2020

   Надзвичайно пишаюся, коли українські спортсмени досягають хороших результатів на змаганнях міжнародного рівня. Коли на фестивалях представляють українські фільми. Коли мої колеги привозять кубки лауреатів із міжнародних конкурсів. Неймовірно приємно, коли про Укра...